Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AC-08H33DD
Cerere de cotație
românesc
6782246SIT9002AC-08H33DD ImagineSiTime
SIT9002AC-08H33DD
  • Număr parc
    SIT9002AC-08H33DD
  • Descriere
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • producție
    LVPECL
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.039" (1.00mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    84mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 198MHz