Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AC-23N25SB
Cerere de cotație
românesc
1962711SIT9002AC-23N25SB ImagineSiTime
SIT9002AC-23N25SB
  • Număr parc
    SIT9002AC-23N25SB
  • Descriere
    OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V STBY
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • producție
    LVDS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    77mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 199MHz