Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AC-33H25DT
Cerere de cotație
românesc
6554414SIT9002AC-33H25DT ImagineSiTime
SIT9002AC-33H25DT
  • Număr parc
    SIT9002AC-33H25DT
  • Descriere
    OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.00%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • producție
    CML
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    51mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 220MHz