Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AI-08N33SB
Cerere de cotație
românesc
4195832SIT9002AI-08N33SB ImagineSiTime
SIT9002AI-08N33SB
  • Număr parc
    SIT9002AI-08N33SB
  • Descriere
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • producție
    LVPECL
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.039" (1.00mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    84mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 220MHz