Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AI-13N33DO
Cerere de cotație
românesc
6237465SIT9002AI-13N33DO ImagineSiTime
SIT9002AI-13N33DO
  • Număr parc
    SIT9002AI-13N33DO
  • Descriere
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT9002
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    LVPECL
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    84mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 220MHz