Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AI-28N25DO
Cerere de cotație
românesc
2515274SIT9002AI-28N25DO ImagineSiTime
SIT9002AI-28N25DO
  • Număr parc
    SIT9002AI-28N25DO
  • Descriere
    OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • producție
    LVDS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.039" (1.00mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    77mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 220MHz