Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AI-33H25SD
Cerere de cotație
românesc
5222166SIT9002AI-33H25SD ImagineSiTime
SIT9002AI-33H25SD
  • Număr parc
    SIT9002AI-33H25SD
  • Descriere
    OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V STBY
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT9002
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    CML
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    51mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 220MHz