Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9002AI-43N33SO
Cerere de cotație
românesc
6659391SIT9002AI-43N33SO ImagineSiTime
SIT9002AI-43N33SO
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SIT9002AI-43N33SO
  • Descriere
    OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V STBY
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT9002
  • Evaluări
  • Tip programabil
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    HCSL
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    80mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Rezonator de bază
    MEMS
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 220MHz