Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9003AC-3-28EB
Cerere de cotație
românesc
6761446SIT9003AC-3-28EB ImagineSiTime
SIT9003AC-3-28EB
  • Număr parc
    SIT9003AC-3-28EB
  • Descriere
    OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.8V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SiT9003
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.031" (0.79mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
    ±50ppm
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • descriere detaliata
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    4.1mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    2.2µA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 110MHz