Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9005ACB1D-28DF
Cerere de cotație
românesc
SIT9005ACB1D-28DF
  • Număr parc
    SIT9005ACB1D-28DF
  • Descriere
    OSC MEMS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V
  • Tip
    SSXO
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.55%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    SIT9005
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    6.5mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 141MHz