Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9005ACR7D-33SC
Cerere de cotație
românesc
SIT9005ACR7D-33SC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SIT9005ACR7D-33SC
  • Descriere
    OSC MEMS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    SSXO
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.78%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Serie
    SIT9005
  • Evaluări
  • Tip programabil
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    LVCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Funcţie
    Standby
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    6.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    4.3µA
  • Rezonator de bază
    MEMS
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 141MHz