Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9005ACT1H-18EP
Cerere de cotație
românesc
SIT9005ACT1H-18EP
  • Număr parc
    SIT9005ACT1H-18EP
  • Tensiune - Aprovizionare
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±2.06%, Center Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    5.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    5.2mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 141MHz