Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9005AIT2D-18NO
Cerere de cotație
românesc
SIT9005AIT2D-18NO
  • Număr parc
    SIT9005AIT2D-18NO
  • Tensiune - Aprovizionare
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.01%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    5.5mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 141MHz