Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9005AIU1G-28DF
Cerere de cotație
românesc
SIT9005AIU1G-28DF
  • Număr parc
    SIT9005AIU1G-28DF
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.55%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    6.5mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 141MHz