Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > Oscilatoare programabile > SIT9005AIU2G-33EC
Cerere de cotație
românesc
SIT9005AIU2G-33EC
  • Număr parc
    SIT9005AIU2G-33EC
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.78%, Down Spread
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Înălţime
    0.030" (0.76mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate (Total)
  • Frecvență Stabilitate
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • descriere detaliata
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    6.5mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    6.5mA
  • Interval de frecvență disponibil
    1MHz ~ 141MHz