Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > 8D021W39PB
Cerere de cotație
românesc
8D021W39PB
  • Număr parc
    8D021W39PB
  • Descriere
    8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    21-39
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Orientare
    B
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    39
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Ratingul curent
    7.5A, 13A