Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Circuite conectori - carcase > 8D025F19SC-LC
Cerere de cotație
românesc
8D025F19SC-LC
  • Număr parc
    8D025F19SC-LC
  • Descriere
    CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
  • Modelul ECAD
  • Tip
    For Female Sockets
  • ecranare
    Unshielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    25-19
  • Shell Finish
    Nickel
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 200°C
  • Numărul de poziții
    19
  • Notă
    Contacts Not Included
    Lead free / RoHS Compliant
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • include
  • Culoarea carcasei
    Silver
  • descriere detaliata
    19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount