Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > 8D525F24PC
Cerere de cotație
românesc
730189
8D525F24PC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    8D525F24PC
  • Descriere
    8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    25-24
  • Shell Material
    Aluminum
  • Shell Finish
    Nickel
  • Serie
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 200°C
  • Numărul de poziții
    24
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Caracteristici
    Coupling Nut
  • Tipul de fixare
    Threaded
  • descriere detaliata
    24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
  • Ratingul curent
    13A, 23A