Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Circuite conectori - carcase > 8LT215B18PC-LC
Cerere de cotație
românesc
8LT215B18PC-LC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    8LT215B18PC-LC
  • Descriere
    CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tip
    For Male Pins
  • ecranare
    Unshielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    15-18
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Cadmium
  • Serie
    MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    18
  • Notă
    Contacts Not Included
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Caracteristică de montare
    Flange
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Introduceți materialul
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • include
  • Culoarea carcasei
    Olive
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount