Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > 8LT321F16PA
Cerere de cotație
românesc
8LT321F16PA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    8LT321F16PA
  • Descriere
    8LT 16C 16#16 PIN RECP
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    21-16
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Nickel
  • Serie
    MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Orientare
    A
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 200°C
  • Numărul de poziții
    16
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Caracteristică de montare
    Flange
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Ratingul curent
    13A