Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > 8LT515B19SC
Cerere de cotație
românesc
8LT515B19SC
  • Număr parc
    8LT515B19SC
  • Descriere
    8LT 19C 19#20 SKT PLUG
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    15-19
  • Shell Finish
    Olive Green Cadmium
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    19
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Caracteristici
    Coupling Nut
  • descriere detaliata
    19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Ratingul curent
    7.5A