Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > JBXEA2G19FWSDS
Cerere de cotație
românesc
JBXEA2G19FWSDS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
25+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    JBXEA2G19FWSDS
  • Descriere
    CONN RCPT 19POS PNL MNT SKT
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    660VDC
  • Introduceți atribute
    IP40
  • terminare
    Solder Cup
  • Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți)
    Brass, Chrome over Nickel
  • Materialul Shell, Finish
  • Serie
    JBX
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Numărul de poziții
    19
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Bulkhead - Front or Rear Side Nut
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Codul producătorului
    JBXEA2G19FWSDS
  • Diametru mare furnizat
    2
  • Caracteristici
    Shielded
  • Descriere extinsă
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Descriere
    CONN RCPT 19POS PNL MNT SKT
  • Ratingul curent
    5A