Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > JBXPC2G10FSSDSMR
Cerere de cotație
românesc
JBXPC2G10FSSDSMR
  • Număr parc
    JBXPC2G10FSSDSMR
  • Descriere
    CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    830V
  • terminare
    Solder Cup
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    2
  • Shell Material
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome over Nickel
  • Serie
    JBX
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    G
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Numărul de poziții
    10
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP40
  • Caracteristici
    Backshell, Boot Adapter
  • Tipul de fixare
    Push-Pull
  • descriere detaliata
    10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Ratingul curent
    8A