Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > MS27508E18B32SC
Cerere de cotație
românesc
MS27508E18B32SC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MS27508E18B32SC
  • Descriere
    8T 32C 32#20 RECP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
    F
  • Shell Size - Introduceți
    18-32
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Serie
    Military, MIL-DTL-38999 Series II
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    32
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Caracteristică de montare
    Flange
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Introduceți materialul
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Ratingul curent
    7.5A