Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > UTS714D12P
Cerere de cotație
românesc
3292797UTS714D12P ImagineSouriau Connection Technology
UTS714D12P
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
25+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UTS714D12P
  • Descriere
    CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    250V
  • terminare
    Solder
  • ecranare
    Unshielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    14-12
  • Shell Material
    Polyamide (PA), Nylon
  • Shell Finish
  • Serie
    Trim Trio® UTS Hi Seal
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    N (Normal)
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Numărul de poziții
    12
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole
  • Caracteristică de montare
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Polychloroprene
  • Ingress Protection
    IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Caracteristici
    UV Resistant
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
  • Ratingul curent
    4.5A