Acasă > Produse > Condensatoare > Trimere, condensatoare variabile > GFN52033
Cerere de cotație
românesc
630449
GFN52033
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    GFN52033
  • Descriere
    CAP TRIMMER 1-52PF 750V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    750V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.312" Dia (7.92mm)
  • Serie
    PISTONCAP®
  • Q @ Freq
    350 @ 20MHz
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.955" (24.30mm)
  • Caracteristici
    General Purpose
  • Material dielectric
    Glass
  • descriere detaliata
    1 ~ 52pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount
  • Capacitate
    1 ~ 52pF