Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > GLAR5610
Cerere de cotație
românesc
GLAR5610
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    GLAR5610
  • Descriere
    FIXED IND 560NH 170MA 1.5OHM SMD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Molded
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210 (3225 Metric)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    SURFCOIL® GLA
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    10 @ 25.2MHz
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Frecventa de inductie - test
    1MHz
  • Inductanţă
    560nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.094" (2.40mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    160MHz
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    560nH Unshielded Molded Inductor 170mA 1.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    1.5 Ohm Max
  • Ratingul curent
    170mA