Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > CSR1225JKR330
Cerere de cotație
românesc
CSR1225JKR330
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CSR1225JKR330
  • Descriere
    RES 0.33 OHM 5% 3W 2512 WIDE
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1225
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
  • Serie
    CSR
  • Rezistenţă
    330 mOhms
  • Putere (Wați)
    3W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.041" (1.05mm)
  • Caracteristici
    Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    330 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film