Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > HDM14JT390K
Cerere de cotație
românesc
1076185HDM14JT390K ImagineStackpole Electronics, Inc.
HDM14JT390K
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    HDM14JT390K
  • Descriere
    RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    0/ -700ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Serie
    HDM
  • Rezistenţă
    390 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    390 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film