Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > HVCB2512JKL40M0
Cerere de cotație
românesc
HVCB2512JKL40M0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    HVCB2512JKL40M0
  • Descriere
    RES 40M OHM 5% 2W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Serie
    HVC
  • Rezistenţă
    40 MOhms
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Caracteristici
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    40 MOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film