Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > RACF164DJT11R0
Cerere de cotație
românesc
4690500RACF164DJT11R0 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT11R0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RACF164DJT11R0
  • Descriere
    RES ARRAY 4 RES 11 OHM 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    RACF
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    11
  • Putere pe element
    62.5mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de rezistențe
    4
  • Număr de știfturi
    8
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • descriere detaliata
    11 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals