Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RGC0603DTC11K5
Cerere de cotație
românesc
1148925RGC0603DTC11K5 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC11K5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RGC0603DTC11K5
  • Descriere
    RES 11.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    RGC
  • Rezistenţă
    11.5 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RGC 1/16 T2 11.5K 0.5% R