Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RGC0805FTD22K6
Cerere de cotație
românesc
4952898RGC0805FTD22K6 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTD22K6
  • Număr parc
    RGC0805FTD22K6
  • Descriere
    RES 22.6K OHM 1% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    22.6 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    RGC 1/10 T1 22.6K 1% R