Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RHC2512JT180R
Cerere de cotație
românesc
RHC2512JT180R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RHC2512JT180R
  • Descriere
    RES 180 OHM 5% 2W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Serie
    RHC
  • Rezistenţă
    180 Ohms
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    180 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film