Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0402FT1R65
Cerere de cotație
românesc
3313849RMCF0402FT1R65 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT1R65
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RMCF0402FT1R65
  • Descriere
    RES 1.65 OHM 1% 1/16W 0402
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0402
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    RMCF
  • Rezistenţă
    1.65 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.063W, 1/16W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Alte nume
    RMCF0402FT1R65-ND
    RMCF0402FT1R65TR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1.65 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film