Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0402FT5R49
Cerere de cotație
românesc
102948RMCF0402FT5R49 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT5R49
In stoc
10000+
  • Număr parc
    RMCF0402FT5R49
  • Descriere
    RES 5.49 OHM 1% 1/16W 0402
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0402
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Rezistenţă
    5.49 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.063W, 1/16W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Alte nume
    RMCF 1/16S 5.49 1% R