Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0402FT7K50
Cerere de cotație
românesc
4585043RMCF0402FT7K50 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT7K50
In stoc
10000+
  • Număr parc
    RMCF0402FT7K50
  • Descriere
    RES 7.5K OHM 1% 1/16W 0402
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0402
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Rezistenţă
    7.5 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.063W, 1/16W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Alte nume
    RMCF 1/16S 7.5K 1% R