Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0603FG107R
Cerere de cotație
românesc
3360127RMCF0603FG107R ImagineStackpole Electronics Inc.
RMCF0603FG107R
In stoc
10000+
  • Număr parc
    RMCF0603FG107R
  • Descriere
    RES SMD 107 OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - Lucrare
    0.1W, 1/10W
  • Tensiune - Defalcare
    0603
  • Grosime (Max)
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Serie
    RMCF
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1/16 107 1% G