Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0603FT143R
Cerere de cotație
românesc
2023479RMCF0603FT143R ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT143R
In stoc
5000+
  • Număr parc
    RMCF0603FT143R
  • Descriere
    RES 143 OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Rezistenţă
    143 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1/16 143 1% R