Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0603FT4K42
Cerere de cotație
românesc
3700445RMCF0603FT4K42 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT4K42
  • Număr parc
    RMCF0603FT4K42
  • Descriere
    RES 4.42K OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Rezistenţă
    4.42 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RMCF0603FT4K42CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    4.42 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film