Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0603FT715K
Cerere de cotație
românesc
474152RMCF0603FT715K ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT715K
In stoc
5000+
  • Număr parc
    RMCF0603FT715K
  • Descriere
    RES 715K OHM 1% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Rezistenţă
    715 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1/16 715K 1% R