Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0603JG100R
Cerere de cotație
românesc
964934RMCF0603JG100R ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JG100R
  • Număr parc
    RMCF0603JG100R
  • Descriere
    RES 100 OHM 5% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Rezistenţă
    100 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
    RMCF0603JG100RDKR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    100 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film