Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0603JT2R00
Cerere de cotație
românesc
873100RMCF0603JT2R00 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT2R00
In stoc
5000+
  • Număr parc
    RMCF0603JT2R00
  • Descriere
    RES 2 OHM 5% 1/10W 0603
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Rezistenţă
    2 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W