Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0805FT15K8
Cerere de cotație
românesc
5425503RMCF0805FT15K8 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT15K8
In stoc
5000+
  • Număr parc
    RMCF0805FT15K8
  • Descriere
    RES 15.8K OHM 1% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    15.8 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1/10 15.8K 1% R