Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0805FT2K21
Cerere de cotație
românesc
6748525RMCF0805FT2K21 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT2K21
  • Număr parc
    RMCF0805FT2K21
  • Descriere
    RES 2.21K OHM 1% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    2.21 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W