Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0805JT360K
Cerere de cotație
românesc
2313726RMCF0805JT360K ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT360K
  • Număr parc
    RMCF0805JT360K
  • Descriere
    RES 360K OHM 5% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    360 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    RMCF0805JT360KCT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    360 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film