Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0805JTR820
Cerere de cotație
românesc
6029405RMCF0805JTR820 ImagineStackpole Electronics Inc.
RMCF0805JTR820
In stoc
5000+
  • Număr parc
    RMCF0805JTR820
  • Descriere
    RES SMD 0.82 OHM 5% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - Lucrare
    0.125W, 1/8W
  • Tensiune - Defalcare
    0805
  • Grosime (Max)
    ±200ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    RMCF
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1/10 0.82 5% R