Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF1206FT1K60
Cerere de cotație
românesc
6959503RMCF1206FT1K60 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT1K60
  • Număr parc
    RMCF1206FT1K60
  • Descriere
    RES 1.6K OHM 1% 1/4W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Rezistenţă
    1.6 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Alte nume
    RMCF1206FT1K60CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • descriere detaliata
    1.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film