Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF1210FT261K
Cerere de cotație
românesc
2224215RMCF1210FT261K ImagineStackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT261K
  • Număr parc
    RMCF1210FT261K
  • Descriere
    RES SMD 261K OHM 1% 1/3W 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - Lucrare
    0.333W, 1/3W
  • Tensiune - Defalcare
    1210
  • Grosime (Max)
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    RMCF
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    1210 (3225 Metric)
  • Alte nume
    RMC 1/4 261K 1% R