Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF1210FT6K20
Cerere de cotație
românesc
4146322RMCF1210FT6K20 ImagineStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT6K20
In stoc
4000+
  • Număr parc
    RMCF1210FT6K20
  • Descriere
    RES 6.2K OHM 1% 1/3W 1210
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Rezistenţă
    6.2 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.333W, 1/3W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • descriere detaliata
    6.2 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film